Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krušovické vyhrávání

21. 6. 2008

Krušovické vyhrávání

 

Po dlouhé předlouhé době jsme jednu krásnou sobotu vyrazili na koncertík. Tentokrát se akcička konala v Královském pivovaru Krušovice. Já bych se o celé akci ani nedozvěděla (plakáty jsem nikde neviděla), ale Míša je zdatný zvěd... Po pečlivém prostudování programu jsme se nakonec rozhodli, že vyrazme na koncert slovenských Horkýže Slíže a hned po nich měli hrát Clou.

Takže jsme Štěpulku vyslali k babičce a šup, jelo se. Nutno dodat, že tentokrát s námi jela i moje prdlá sestřička, která ten den měla ještě jinou akci, takže se "zdržela" jenom na Horkýže Slíže a pak frčela busem domů :o)

Když jsme přijeli do Krušovic, nevěřili jsme vlastním očím. Všude aut jak nas... (naseto) :o) Takže jsme chvííli kroužili po Krušovicích a pak našli super místečko v jedné postranní uličce (trošku dál od pivovaru, ale alespoň jsme se prošli ;-) I koníka jsme cestou potkali...

No, ale to už jsme byli u pivovaru. Teda, tam bylo lidu.. Chňapli jsme se všichni tři za ruce, Obrazekabysme se neztratili a šli k hlavnímu pódiu. Tam už hráli Horkýže Slíže. Přiznám se, že do té doby jsem znala akorát název té skupiny a registrovala, že něco takového existuje. Ale co se dělo na koncertě, to bylo NĚCO. Strašně se mi zalíbily některé písničky. Jsou děsně chytlavý!! Tak třeba tahle (LAG Song) a tahle (Malá Zuzu) Ale super je třeba i Holandská, A ja sprosta... :o)

Pak byla menší přestávka, kdy se na pódiu připravovali Clou. ObrazekVyužili jsme ji k procházce po areálu pivovaru. Cestou jsem zahlídla nějaké soutěže (vození sudů piva na trakaři, slalom se sloupem bas od piva... No, dali jsme si jednu točenou limču a šli zpátky k pódiu.

A hráli Clou. No, bylo to super, až na to, že sluníčko tou dobou už opravdu pěkně pralo (a to to původně vypadalo na déšť). Hráli písničky převážně z toho novýho CD. Ale samozřejmě nemohla chybět Island Sun.

Mírně ohlušení jsme se pak vypravili k autu a drandili domů (teda do Pecínova). Tam jsme snědli grilované masíčko, popadli kočár se Štěpánkem a vyrazili k domovu.

Nakonc už by stačilo jenom říct, že celodení program v Krušovicích byl zadarmo, takže nás super koncertíky stály jenom 10 Kč, co jsme dali za točenou limo.. :o)

 fotky