Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěpánek v bříšku

21.8. Tak dneska se maminka poprvé dozvěděla, že mě má v bříšku :o) Oba s tatínkem z toho byli dost překvapení.

24.8. Dneska jsme byli u paní doktorky. Tak je to pravda, budeme mít miminko.

10.9. Jůů, první ultrazvuk. Zatím jsou vidět jen jakési tři čárky, ale už jsem to já :o) Maminka z toho byla úplně dojatá, až jí ukápla slzička... ale pan doktor měl pochopení.

17.9. Naše první těhotenská poradna. Dostali jsme průkazku (takovou pěknou růžovou harmoniku), ale na Obrazekvýměnu jsme museli dát trochu krve. Naštěstí se maminka nesložila jako vždycky... A bylo nám nakázáno odpočívat a papat vitamínky.

22.9. Maminka mi koupila krásný nový kalhoty. Určitě mi budou moc slušet...

12.10. Tak dneska další kontrola u paní doktorky. Maminka nám trochu zhubla, ale jinak je snad všechno v pořádku...

15.10. To bylo dneska běhání a čekání. Byli jsme u praktické lékařky a pak ještě na EKG. Ale už to máme alespoň za sebou :o)

22.10. Tak nás paní doktorka zase vyšetřila. Všechno je v pořádku. Maminka malinko přibrala a má nízký tlak (proto se jí pořád motá hlava).

16.11. Dneska nám paní doktorka zase brala krev, tentokrát na triple test. Naštěstí to maminka ustála (teda spíš si radši rovnou lehla :o) . Přibrali jsme 1kg, takže už společně vážíme 53 kg :o)

26.11. Fuj, byli jsme na vyšetření glykemický křivky. Sestřička maminku přinutila vypít asi půl litru nějakýho děsně sladkýho pití. Blééé... To teda nebylo vůbec dobrý. Doufám, že maminka tohle nebude pít často... Taky jí před vypitím a pak ještě dvě hodinky po tom píchla do prstu. Ale v mamince by se krve nedořezal... :o)

3.12. Jupííí, všechno je v pořádku. Dobře dopadl triple test i test na cukrovku :o) Zase jsme kousek povyrostli a přibrali na váze. S maminkou už vážíme 54,5 kg :o) Zavolali jsme si do Rakovníka a objednali se na ultrazvuk :o)Obrazek

6.12. Jůůůů, už jsme v půlce. To nám to utíká... :o)

7.12. Maminka s tatínkem dneska zajeli do Tuchlovic a koupili mi kráááásnej kočárek Firkon. Už se těším, až mě v něm budou vozit :o)

14.12. Dneska jsme jeli do Rakovníka na ultrazvuk. Jupííííí. To byla paráda. Byl se na mě podívat i taťka. Pořádně mě okoukli a změřili ze všech stran :o) A už je mě pořádnej kousek, měřím přes 19 cm a vážím 372 g.

 

17.12. Tak další kontrola za náma. Vážíme 55 kg. Paní doktorka mamince změřila bříško a další rozměry. Mně se to moc nelíbilo, tak jsem kopal o106 :o)

4.1. Byli jsme na kontrole u paní doktorky. Vyšetřila nás, změřila bříško a pak mi poslouchala srdíčko takovým zvláštním dřevěným sluchátkem. Maminka má obrovskou radost, protože je všechno v pořádku a přibrali jsme 3 kg :o)

7.1. Uf, tak máme za sebou návštěvu u zubařky. Kromě toho, že jsme tam skoro dvě hodiny čekali se nic zvláštního nedělo. Dostali jsme razítko do průkazky a hurá domů.Obrazek

21.1. Fůůůůj, druhý test na cukrovku. To byl zase blivajz. No, maminka to vypila (já vydatně pomáhal kopáním), nechala si zase rozpichat prsty na ruce a bylo hotovo. Naštěstí už nás nic takovýho nečeká! :o)
Odpoledne se tatínek s maminkou stavěli v Tuchlovicích a koupili mi krásnou autosedačku. To budou parádní výlety...

25.1. Maminka byla ráno zase nedobrovolně darovat krev :o) Kupodivu ani neomdlela... Pak nás sestřička zvážila (máme 59,5 kg) a paní doktorka poslouchala, jak mi bije srdíčko. Taky jsme se dozvěděli výsledky testu na cukrovku a je to dobrýýý!

4.2. Tak se na mě mamka s taťkou byli zase podívat na ultrazvuku. To tak, očumovat mě... Radši jsem se k nim otočil zády a vystrčil na ně prdku :o)

14.2. Žjůůůva, tak už máme tři čtvrtiny za sebou (30+0)! To by se mělo oslavit. A taky že jo, už od pěti ráno tancuju mamince v bříšku :o)

15.2. Další kontrola u paní doktorky. S mamkou už vážíme 62,5 kg. Máme málo železa, tak jsme dostali nějaké vitamíny. Jo a taky už máme 3 CS body.

27.2. Hned ráno mamka zašla na další kontrolu. Zase jsem vyrostl, ale kupodivu jsme ani nepřibrali (půl kila se nepočítá ;o) Paní doktorka poslouchala, jak mi bije srdíčko. Pak mamka ještě zašla k dětské paní doktorce, abych až se vyklubu z bříška měl taky "svojí" paní doktorku :o)

12.3. Dneska byla maminka naposledy darovat krev :o) Paní doktorka nás zase prohlídla a dala mamce poslechnout moje srdíčko. Taky jsme od minule trošku přibrali, vážíme 64,5 kg. CS body už máme 4, takže jsme zase o krok blíž :o)

20.3. 16:45 jsem na světě! Mám 2300 g.

Obrazek