Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátý měsíc

21.7. Byli jsme na orthopedii na Kladně. Tak je to super, kyčle mám v pořádku, takže na kontrolu už nemusíme :o)Obrazek

23.7. Dostal jsem nové chrastítko - oslíčka Íjáčka. Moc se mi líbí. Odpoledne jsem se na něj chechtal a povídal si s ním :o)

27.7. V Rakovníku u babičky Alenky a dědy Viktora. Odpoledne jsme vyklízeli Rybárnu a já samozřejmě pomáhal :o)

29.7. Jeli jsme do Prahy do Motola na kontrolu k paní doktorce Fišárkové. Bylo to príma, moc mě chválila.

2.8. Maminka s tatínkem se vzali - a už jsme všichni Kulhánkovi!! :o)

8.8. Odpoledne jsem se pěkně chechtal a "povídal" si. Ale jak mě chtěla mamka vyfotit, tak jsem na ní vykulil oči a přestal se smát.

9.8. Jedeme na Slovensko. Bylo to pěkně daleko.. Ale skoro celou cestu jsem spinkal, tak se to dalo vydržet. Večer v Podhájské jsem taťkovi pozvracel peřinu :o)

10.8. V noci jsem pustil do plenly takovou nálož, že chudinka nevydržela a já byl pos***** až na zádech. Při přebalování jsem dělal pěkný blbinky, takže jsem měl nakonec hovínka až na rameni :o)

12.8. Skoro celý den jsme byli s mamou a taťkou na termálním koupališti v Podhájské. Mamka i taťka si spálili pravý bok, jak si se mnou hráli na dece..

14.8. Byli jsme v Komárně a dokonce jsme se zajeli podívat i do Maďarska. Tam mamka neodolala a koupila mi deku a bundičku s medvídkem. To budu fešák! :o)

16.8. Dneska jsme se stěhovali do Terchové. Večer jsme jeli na prochajdu s kočárkem a mamka s taťkou pěkně zmokli.

19.8. Jeli jsme do Vrátne. To bylo vzrůšo!! Jeli jsme kabinkovou lanovkou. Byl jsem z toho pěkně vykulený. Večer jsem se koupal ve dřezu na nádobí, to bylo moc príma :o)

20.8. Je mi 5 měsíců!!!

fotky

Obrazek